Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
Latviešu
Valoda: Latviešu
0

Gleznošanas meistarklases

Gleznošanas un zīmēšanas meistarklases – tas ir pirmais solis radošās paša realizācijas ceļā, lai kļūtu par māksliniekam. Jūs gūsiet lielu baudu no paša radošā procesa un, protams, rezultāta, jo radītās gleznas būs vislabāko rāmju vērtas.

Radošuma attīstības centrā ir iespējams apgūt dažādus gleznošanas tehnikās.

Studijā Jums būs iespēja aizraujoši pavadīt savu laiku labā kompānijā, kā arī iegūt jaunas zināšanas un iemaņas rīkotajās lekcijās un radošajās nodarbībās!
Aicinam visus gleznot un zīmēt gribētājus uz nodarbībām mākslas studijā!
Par studijas audzēkni var kļūt jebkurš, kam interesē māksla. Lai sāktu gleznot nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas.
Kods:
1820187-V5CM1

Gleznošanas un zīmēšanas nodarbības – tas ir pirmais solis radošās paša realizācijas ceļā, lai kļūtu māksliniekam. Jūs gūsiet lielu baudu no paša radošā procesa un, protams, rezultāta, jo radītās gleznas būs vislabāko rāmju vērtas.


Studijā ir iespējams apgūt dažādus gleznošanas tehnikās.

Studijā Jums būs iespēja aizraujoši pavadīt savu laiku labā kompānijā, kā arī iegūt jaunas zināšanas un iemaņas rīkotajās lekcijās un radošajās nodarbībās! Tē ir vieta kurā Jūs varēsiet interesanti pavadīt savu laiku labā domu biedru kompanijā, kā arī iegūt jaunas zināšanas un iemaņas rīkotajās radošajās meistarklasēs.


Aicinam visus gleznot un zīmēt gribētājus uz meistarklasem mākslas studijā!


Par meistarklases dalībnieku var kļūt jebkurš, kam interesē māksla. Lai sāktu gleznot nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas. Vienas meistarklases ilgūms 3 stundas. Cena: 30.00 € 

Apmāksajot 4 meistarklases pa 3 stundam katra cena būs 70.00 €

Lai pārceltu vai atceltu reģistrēto nodarbības apmeklējumu, jābrīdina vismaz 24 stundas iepriekš!


Nāciet pie mums radoši un jautri pavadīt laiku! Tajā pašā laikā pieredzējuša pasniedzēja vadībā apgūsti gleznošanas paņēmienus un tehnikas lai pašrocīgi radot gatavu gleznu vienas meistarklases laikā!